Önlük Süveter Modeli Örgü Yapılışı

Merhaba, sizlere önlük süveter modeli nasıl örülür anlatımını sunacağız. Önlük süveter modeli yanları açık dikiş olmayan süveter modeli giydirmesi oldukça kolay ve rahat kullanıma sahip. Kenarına ipler yapıyoruz ve bağlayarak kapatıyoruz dilerseniz düğme ve ilik de yapabilirsiniz.

Düğmeler ile de kapatabilirsiniz ama pratik bir yöntem olarak resimdeki model gibi ipler ile bağlayarak da örebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bu örgü modelini yapabilmek için videolu anlatımı takip etmeniz yeterli. Örgü ipiniz bebek kıyafetlerine uyumlu olsun alerjik olmasın istediğniz renk ile örebilirsiniz. Çok güzel bebek örgü modelleri paylaşımı yaptık sizler için sitemizde bugüne kadar ve bu da o şık güzel örgü modellerinden biri.

Sizler ajurlu örgü modeli olan bu süveter örgü modelini istediğiniz örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Örgü modeli yapılışını öğrendiğinizde süveteri de örebilirsiniz ya da farklı örgü modelleri yapılışında bu örgü modelini kullanabilirsiniz çok şık bir örgü modeli. Yapacak olanlara kolay gelsin.

Sizler eğer daha büyük yaşlar için örmek isterseniz şöyle bir sayı verebilirim size , 9 yaş için 3 numara şiş ile 109 ilmek başlayarak örebilirsiniz. Dilerseniz etek ve yanlarını lastik örgü modeli ile örebilirsiniz, önde 10 model örün 11.modeli örerken yaka kesin , arkaya 11 model yapın ve 12.modelde yakayı kesin. Bu şekilde 9 yaş süveter modeli sayılarını da sizlerle paylaşmış olalım.

Bir cevap yazın