örgü bardak altlığı modeli yapılışı

Örgü bardak altlığı modeli yapılışı  Zevkle yapılan tığ işi el işlerimizin arasında yer almaktadır.elinizde  kalan ipleri bardak altlığında kullanabilirsiniz. İstenilen renklerle yapabilirsiniz.El emeğine değer verenler ve örmeyi seven arkadaşlarımız oldukça fazladır.Örgü modellerini el işi örmeyi sevenler için  sayfamızda el işine tığ işine dair bir çok modellerimiz bulunmaktadır.Örgü modellerini takipçilerimizin huzuruna sunmaktayız.

Örgü bardak altlığı modeli yapılışı

İstediğiniz ip tercihinde bulunabilirsiniz

İpiniz ve elinize göre tığ tercih edebilirsiniz.

Sihirli halka yapalım ve yuvarlak oluşturalım.3 tane zincir çekelim ve halkanın içerisine 14 tane tırabzan yapalım.Kaydırma tekniğiyle ilk tırabzana sık iğne yapalım.2. sırada  3 zincir çekelim.Dibine 1 tane tırabzan yapalım zincirle çift tırabzan yapalım. Toplamında 28 tırabzan yapalım.3 sırada 1 tek 1 çift ile devam edelim 4. sırada  2 tek 1 çift şeklinde 4. sırayı tamamlayalım.Modelimizin detaylı anlatım için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz.

tığ işi,örgü videoları,el işleri ve daha fazlası için etiket kısmını tıklamayı unutmayınız.Bizler sosyal medya hesaplarınızda beğeni,paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Örgü bardak altlığı modeli yapılışı için  video anlatımlı olarak  buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın