Örgü bilmeyenler için Şiş ve Tığ Olmadan Örgü Battaniye Yapılışı

Tığ veya Şiş olmadan örgü yapabilmek artık mümkün.. El örgüsü diye bir teknik de var dev yünler ile bileklerimizi kullanarak ellerimizle örgü örebiliyoruz bu da değil şimdi ki anlatacağımız yöntem. 1 adet karton ya da sert düz yüzeye ihtiyacınız olacak bir de makarna ip denilen kalın ip yardımı ile tığ ve şiş kullanmadan örgü battaniye yapabilirsiniz. Videolu anlatımlı şişsiz tığsız battaniye yapılışı anlatımı da yazımızdadır.

Tığ işi örgü modelleri ve şiş örgü modelleri içinde tığ ve şiş olmadan örgü battaniye modeli yapılışı videolu anlatımı sizler için yazımızda. Örgü modelleri yapılışları sitemizde sizler için en güzel örgü modelleri yapılışları en yeni moda örgü modelleri yapılışları paylaşmaya gayret ediyoruz.

Videolu Şişsiz Tığsız Örgü Battaniye Yapılışı

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Şiş ve tığ olmadan battaniye yapılışı :

 

 

Bir cevap yazın