Örgü Güzel Saç Bağlama Aksesuarı

Örgü güzel saç bağlama aksesuarı yapımı anlatımı için sizlere güzel bir model sunacağız. Yapılışı anlatımları sunduğumuz sitemizde sizlere güzel bir yazlık kullanıma uygun örgü saç aksesuarı sunuyoruz. Yapılışını yazılı olarak anlatımını bulacaksınız ancak resmi büyütünce bile kolaylıkla modelini çıkarabilir ve yapabilirisiniz.

Aslında burada amacımız hiç bilmeyenlere yeni başlayanlara modelleri aynen yapabilmesini sağlamak. Örgü örmeyi bilenlere ise beğenirlerse aynılarını yapabilirler ama onların bildiği farklı modeller de oluyor onlara fikir verme amaçlı paylaşıyoruz daha çok örgü modelleri konularını. Örgü örmek isteyenler sevenler farklı renk ve iplikleri kullanarak çok güzel ve şık görünümlü yeni örgü modelleri yapabilirler.

Yabancı tarifin çevirisidir. Anlaşılmayan yer olursa yoruma sorunuzu bırakın kısa sürede cevaplanacaktır.

Malzemeler:

 

– 4 1/2 oz. 4 katlı akrilik (Ben Kırmızı Kalp kullandım)
– Kancayı taktım

 

Boyut: 5 1/2 “x 52”

 

Notlar:

 

– Ben sıkıca tığ işi böylece kanca boyutunu ayarlamak isteyebilirsiniz.
– kabuk: 2 dc, ch 2, 2 dc

 

Talimatlar:

 

Sıra 1: Kancadan 4. kanalda Ch 23, dc. Sonraki 2 kanal atla, sonraki kanalda kabuk. Sonraki 2 chs’yi, sonraki 7 chs’de dc’yi atlayın. Sonraki 2 kanal atla, sonraki kanalda kabuk. Sonraki 2 kanal atlayın, son 2 kanal dc. Bölüm 3, çevirin.

 

Satır 2: Sonraki dc’de Dc. Bir sonraki kabukta kabuk. Sonraki 7 DC’de DC. Bir sonraki kabukta kabuk. Sonraki dc ve ch 3’ün üstünde Dc. Ch 3, çevirin.

 

İstenen uzunluğa kadar Satır 2’yi tekrarlayın. Son vermek.

 

* 97 sıra tığ işi yaptım.

Bir cevap yazın