Örgü Kapama Tekniği Dişli Kapama Yapılışı

Örgü kapama teknikleri en az örgü başlama teknikleri kadar ilgimi çekiyor. Çok farklı başlama teknikleri var. Sitemizde paylaştığımız örgüye burgulu başlama teknikleri gibi konuları da ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Şimdi size farklı örgü kapama tekniği yapılışı göstereceğiz. Triko örgülerde kullanılıyor piko görünümlü kapama tekniği videolu anlatımlı bulacaksınız.

Örgü Kapama Tekniği Dişli Kapama Yapılışı

Örgü kapama yapılışı anlatacağız. Bu örgü kapama modelini örgülerinizi bitirirken kullanabilirsiniz. Bebek örgü modellerinde , yelek modellerinde hatta kendi kazaklarınızın kollarını bitirirken yapabilirsiniz. Bebek hırka modellerinin kol kısımlarını bitirirken kullanabilirsiniz. Çok güzel duracaktır.

Dişli örgü kapama tekniği videolu anlatımı :

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın