Örgü Saç Bandı Modeli

Örgü Saç Bandı Modeli

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Elişi örgü dükkanı ailesi üyelerinden Nuriye Saydam hanım Paylaşmış olduğumuz sac bandı örgü modellerinden birini yapmış ve bizimle resimlerini paylaştı.

Nuriye Saydam hanım ellerinize sağlık çok güzel olmuş. Sağlıkla güzel günlerde kullanın. Hanımlar sizlerden de bekliyoruz bu paylaşımlarla çok mutlu oluyoruz. Bol örgülü günler herkese.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın