Örgü Toka Yapılışı

Örgü Toka Yapılışı

Lastik toka süslemesini herkes bir kere olsun denemiştir. Bu da farklı bir örgü ve lastik tokayı süslü örgülü bir tokaya çevirme uygulaması. Lastik Toka ve Tığ ile Saç Tokası Yapımı, lastik toka yapımı, el işi toka yapımı, okullara toka yapımı, örgü toka yapımı resimli anlatımını bulacaksınız.

toka-1 toka-16

rengarenk tokalar yapabiliriz bu şekilde.

ince ip  ve ona uygun numara tığ.

tokaya sık iğne atıyoruz aralarında 3 zincir çekerek sık iğneler yapıyoruz. sonra üzerine yine 3 zincirli yuvalar hazırlıyoruz. ve sonunda o yuvalara trabzan yapıyoruz. her yuvaya 2 li trabzanlar yapıyoruz. her yuvaya 6 adet trabzan yapıp sık iğne ile tutturuyoruz.

toka-2 toka-3 toka-4 toka-5 toka-6 toka-8 toka-9 toka-10 toka-11 toka-12 toka-13 toka-14 toka-15 toka-16

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın