Örülen Şeyler

Örülen şeyler denilince aklınıza her türlü örgü modelinden bir örnek geldiğini düşünüyorum. Aynen burada yaptığımız şey de tam bununla ilgili örülen her şeyi paylaşıyoruz sizinle. Örülen şeyler in nasıl örüldükleri ve nerede kullanıldıkları , hangi malzemeler ile örüldükleri , örülen şeylerin nasıl süslendikleri ve bunun gibi faydalı ne kadar bilgi var ise sizlerle paylaşıyoruz.

Sitemizde bazı kategoriler oluşturduk. Sizden gelenler bölümünde bu örülen şeyler ve satışı yapılan örgü modelleri de bulunmaktadır. Dilediğiniz örgü modelinizi el işi hobilerinizi bizlere yazarak gönderebilirsiniz. Sitemizde oluşturduğumuz kategorilerin başında Amigurumi Modelleri  içinde çok güzel amigurumi oyuncak örnekleri yapılışı , amigurumi aksesuar örnekleri modelleri yapımı anlatımları içeren çok güzel bir kategorimiz. Renkli neşeli ve güzel kolay modelleri bulabilirsiniz. Profesyonel olarak amigurumi ile ilgilenenler ve yeni başlayanlara özel çok güzel örgü amigurumi modelleri bulunmaktadır.

Dikiş ile ilgilenenleri de düşündük dikiş nakış işleri örnek modelleri için elbise nasıl dikilir , pantolon , pijama nasıl dikilir , nakış işleri nasıl yapılır anlatımları bulacağınız bölümümüz.

Örgü bebek elbisesi örnekleri ile örülen şeyler anlatımlarımız devam ediyor. Bebekler için ve büyük çocuklar için örgü modelleri elbise örnekleri farklı ve yeni model örgü örnekleri ile yapılan güzel örgü elbise modeleri yapımı anlatımlarını bulacaksınız.

Örülen şeyler çeyizlik modeller , günlük örgü modelleri , hırka , kazak , bluz , yelek ve aksesuarlar , banyo aksesuarları , ev dekorasyon aksesuarları , mutfak aksesuarları , gibi örülen her şeyin tarifi anlatımını sitemizde bulabilirsiniz.

Sitemizdeki diğer konu başlıklarını kategori bölümünden takip edebilirsiniz. İlginizi çeken alanlarda yorumlarınızı bekliyoruz. Konu altında yorum bırak kısmından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın