Petek Model Benzeri Daha Kolay Örgü Modeli

Petek örgü modeli benzeri yani yalancı petek , çakma petek örgü modeli de diyebileceğiniz örgü modeli ile sizlere çok güzel örgü modeli anlatımını sunuyoruz.

Çok kolay bir örgü modeli olsun hemen öğrenip başlayayım diyorsanız işte bu örnek ile başlayabilirsiniz. Hem çok şık hem çok kolay petek örgü modeli ile sizler de harika örgü modelleri yapabilirsiniz.

Bebek örgü modelleri yapımında kullanılacağı gibi başka örgü modelleri de yapabilirsiniz. Kırlent modellerine de çok yakışıyor farklı örgü modelleri ile örülen rengarenk kırlent modelleri kullanımı rahat ve şık oluyor.

El emeği göz nuru örgü modellerinizi uygun ipler ile yapmaya özen gösteriniz. Marka olmasa bile içeriğe dikkat ederek örgü modeli tarifi aldığınız örgü ipinin ne olduğunu iyi takip edin.

Örgünün duruşu ve daha önemlisi kullanım süresini etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Ve tabii yıkama koşullarına da bakın.

Aşağıda videolu anlatımı bulunan petek örgü modeli yelek yapımı için gerekli olan malzemeler: 2 adet 100 gr / 250 m ip 3,5 numara şiş 5 adet düğme

Bir cevap yazın