Popcorn Çiçekli Bebek Battaniyesi yapılışı

Popcorn Çiçekli Bebek Battaniyesi yapılışı

Bu örgü battanıye yapılışını aşağıda vıdeolu anlatımda bulacaksınız. videoda tek kabarık yapraklar yapılmış burada ıkı sıra kabarık popcorn yapraklar ile çiçek yapılmış. Her iki şekilde de yapabilirsiniz. Çiçeğin etrafına bir tur daha popcorn yapraklar yaparak kabarık çiçek elde edersiniz. Sonrasında motifi kareleştirerek kare motif elde edip ve motifleri birleştirip tığ işi popcorn bebek battaniyesini yapabilirsiniz.

15380569_10210194801019850_5145453821235020830_n

Örgü bebek battaniyesi modelini istediğiniz renklerle yapabilirsiniz. Papatya renkleri ile çok güzel olmuş. Ana renge siz karar verin istediğ-iniz renk yapabilirsiniz. Yeşil de olabilirdi videolu anlatımda pembe yapılmış. Tığ işi battaniye yapmayı çok seviyorum örgü battaniye yapılışından daha kısa sürüyor gibi geliyor. Tığ işi örgü ne yaparsam yapayım daha çabuk ilerliyor gibi geliyor bana.. Şiş örgü modelleri de o kadar güzel ki vazgeçilmez.. Popcorn battaniye yapılışı oldukça kolay bir örgü modelidir. Örgü yapılışları içinde örmesi zevkli bir model olarak tığ işi bebek battaniyesi yapımında kullanılıyor ve sevilerek kullanılıyor.

kabarık yapraklı çiçekli motif battaniye yapılışı :

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız. Herkese kolay gelsin.

 

Bir cevap yazın