Popcorn Nasıl Yapılır Videolu Anlatım

Popcorn Nasıl Yapılır Videolu Anlatım

Popcorn nasıl yapılır, popcorn kabartmaları tığ işi olarak nasıl örülüyor sizlere videolu anlatımı ile sunuyoruz. Popcorn hem bebek örgü modellerinde hem de bebek battaniyelerinde kullanılabilir. Aksesuar ve giyim örgülerinde kullanılabilir.

İstediğiniz uzunlukta zincir çekerek başlayalım. Daha sonra zincirlerin üzerine her bir ilmeğe sık iğne yapalım.

3 zincir çekip dönelim. Hemen yanındaki ilmeğe aynı yere 4 trabzan yapalım. Son ilmekleri örmeyelim. Hepsini birlikte öreceğiz. Daha sonra yine aynı yere sık iğne ile batıyoruz. Yanındaki ilmeğe geçip aynı işlemi tekrar ediyoruz. Sıra sonuna kadar.

Bir sonraki tura geldiğimizde istersek renk değiştiriyoruz. Sıra sonuna kadar sık iğne örüyoruz. Sonraki turda ise yine popcorn yapıyoruz.

Model bu kadar kolay arkadaşlar. İstediğiniz her şeyi örebilirsiniz. Bebek battaniyesi modelleri, örgü bere modelleri, tablet kılıfları, fıstık bere yapılışı . Örgü hırka modelleri . İstediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

Popcorn yapılışı çok zevkli ve kolaydır. Eliniz alıştığında örgü nasıl bitiyor anlamazsınız. Popcorn örgü modeli yapılışı anlatımı videolu olarak bakalım;

 

Bir cevap yazın