Püsküllü Runner Yapılışı

Püsküllü runner yapılışı anlatımı ile sizlere runner nasıl dikilir çok güzel bir anlatım ile beğenilerinize sunacağız. Runner yapımında dikiş yöntemini kullanacaksanız köşelerin yapılışı çok düzgün olmalı. Üçgen bir köşe dikişi yapılması gerekiyor ve bunun katlaması dikilişi çok önemli ayrıntıları içeriyor.

Derya Baykal örgü modelleri anlatımlarına da sitemizde yer veriyoruz. Kendisi çok ayrıntılı tam ve doğru tarifler vermek için çok uğraşıyor. Daha önce hiç o tarz bir örgü modeli ya da el işi yapmamış olaydan tamamen habersiz birisine anlatıyor gibi anlatıyor. Bu özelliği ile onun tariflerini seviyoruz. Hiç bir ayrıntı saklamadan aynen ekranlarda yapılan gibi örgü örneğini siz de evde yapabiliyorsunuz. Farklı ipler renkler de kullanırsanız çok beğeniyor. Kendi yaratıcılığınızı örgü modeline yansıtmanız herkesi mutlu eder. Tarif vereni bile.

 

Sizler elinizdeki malzemeleri değerlendirerek anlatılan örgü modellerini ya da el işi örneklerini yapabilirsiniz. DIY projeleri yapımı analtımları olarak da adlandırılan bu elişi uğraşıları sizlerin boş zamanlarınızı değerlendirmenizi , ev dekorasyonu konusunda yeni fikirler edinmenizi ve yeni el becerileri kazanmanızı sağlayacak. Daha önce yapmamış olsanız bile videolu anlatımı takip ettiğinizde ne demek istediğmizi anlayacaksınız.

 

 

Bir cevap yazın