Rokoko Çiçek Nasıl Yapılır? videolu anlatım

Birçok alanda kullanabileceğiniz güzel bir rokoko çalışması videosu hazırladık sizler için. Tohum işi nasıl yapılır bu videoda göreceksiniz. Birkaç tekniği bir arada bulabilirsiniz. Tohum işini giysi süslemede kullanabilirsiniz. Örgü hırka modelleri, örgü battaniye modelleri örüp üzerini tohum işi ile, rokoko nakışı ile süsleyebilirsiniz. Rokoko kolye yapımında kullanabilirsiniz bu modeli. Eminim çok güzel olacaktır. Ben şuan kendime kanaviçe kolye modellerinden yapıyorum. Rokoko kolye yapmayı da düşünüyorum. Çok zarif duruyorlar. Çok seviyorum. Bu güzel çiçeği masa örtüsü modellerinde, rokoko havlu yapımında , saç bandı modellerinde kısacası her yerde kullanabilirsiniz. Daha önce sizlere rokoko gül yapımını resimli olarak göstermiştik. Sizlere iğne oyası modellerini videolu olarak veriyorduk. İğne oyası rokoko yapımını da sizlere yine videolu olarak vermiştik. Yani rokokoyu iğne oyasında da kullanabilirsiniz. Birçok alanda kullanacağınız zarif bir çalışma. Çok öncelerde kendime bir bluz diktirmiştim. Yaka kısmına ve kol kısmına annem rokoko nakışı yapmıştı. Çok severek giymiştim. Sizlerde kıyafetlerinizi rokoko ile süsleyebilirsiniz.

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Rokoko Nakışı Nasıl Yapılır?

Rokoko tekniklerinden güzel bir video hazırladık sizler için. Videoda nasıl yapılacağı ayrıntılı bir şekilde gösteriliyor. Deseni önce kumaş üzerine çiziyorsunuz. Ben tekstil kalemi kullanıyorum. İzi kalmıyor. Uçuyor. Çevrenizde kolayca bulabilirsiniz. Fiyatı da uygun. Deseni çizdikten sonra uygun tekniklerle işlemeye başlıyorsunuz. İşte güzel bir örnek.

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Örgü yapılışı sitemizde aradığınız modellerin örgü örnekleri yapılışlarını bulamaz iseniz konu altına ki hangi konu olursa olsun önemli değil, konu altına yorum bırakarak : bu örneğin videosunu izlemek istiyorum diye belirtebilirsiniz.. Bu şekilde bende size hemen kolay bir şekilde örgü sayfasının linkini vereceğim ve siz hiç örnek aramadan hemen kolayca istediğiniz Örgü Modelinin videosuna ulaşabileceksiniz.

 

 

Bir cevap yazın