Selvi Dalları Örgü Modeli Yapılışı videolu

Örgü modelleri içinde favorileriniz olur ya yeni örgü modelleri ya da siz yeni görmüşsünüzdür. İşte bu modeli görünce aklımda renk model hemen canlandı geriye ipleri alıp uygulamak kaldı.. Selvi dalları örgü modeli yapılışı nı örgü modellerinizde kullanabilirsiniz. Örgü yelek modelleri nde ya da bebek örgü modelelrinde Kazak modelleri örgü süveter modellerie çok yakışan bir örgü örneğidir. Şiş ile yapılan yeni örgü modeli olan selvi dalları örgü modelini çok kolay yapabilirsiniz Türkçe videolu anlatımlı olarak sizlerle buluşturduğumuz videolu anlatımı çok iyi yapılmış.

Selvi Dalları Yeni Örgü Modeli Yapımı

Selvi dalları örgü modeli ajurlu örgü modellerine bir örnektir. Çok şık gösteriyor örgü modellerini. Sizlere selvi dalları örgü modeli ile örülmüş süveter örneği de göstereceğiz. Çocuklara panço modeli, genç kızlara örgü süveter örneği olabilir. Yeni örgü modelleri yapılabilir.

Selvi dalları örgü modeli ile yapılmış süveter örneği. Selvi dalları örgü modeli yapılışı videolu anlatımı :

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız. xxx

 

Bir cevap yazın