Sıralı Dalgalar Yeni Örgü Modeli

Sıralı dalgalar yeni örgü modeli yapılışı anlatımını sizlere sunacağız. Sitemizde fazlasıyla örgü modeli yapılışı anlatımı bulabilirsiniz. Farklı örgü türlerinde birbirinden güzel ve şık kullanışlı yapılması anlatımı oldukça net örgü modelleri bulacaksınız. Farklı konuları da gezerseniz çeyizlik örgü modelleri yapılışları da bulacaksınız.

Model işkembe modeline çok benziyor. Zevkle öreceğinize eminim. İlk kez yaptığınız modellerde küçük bir parça örüp ondan sonra hangi örgü modelini yapacaksanız onun üzerinde denemenizdir. Modelin yapılışını tam olarak kavramadan model yapmaya geçmeyiniz. Kenar ilmeklerini örmeden alırsanız kıvrılma olmayacaktır. Bir çok örgü modelinde kenarları öremeden alıyorum ve çok rahat bir şekilde dikme için kullanabiliyorum ve kıvrılma olmuyor düz örgü bile örsek.

Şimdi sizlere ayrıntılı olarak örgü modeli yapılışı anlatımını bulacağınız örgü videosunu sunuyoruz. Tek tek tüm hareketelrin anlatımını bulacaksınız. Güzelce takip edilerek kolayca örebileceğniiz harika sıralı dalgalar örgü modelini örebilirsiniz.

Bir cevap yazın