Şiş ile Dikişsiz Modelli Örgü Patik Yapılışı

Merhaba hanımlar ve örgü severler , sizlere üzerinde çok güzel bir örgü modeli olan dikişsiz örgü patik modeli nasıl yapılır anlatımını sunacağız. Çok güzel ayrıntılı bir anlatım olduğu için kesinlikle başlamaya korkmayın. Kolay örgü patik modelleri paylaşımlarımıza devam edeceğiz. Daha önce paylaştığımız patik örülüşü anlatımlarımıza da bakabilirsiniz.

Çeyizlik patik modelleri yapılışı anlatımlarımıza mutlaka bakın. Sitemizde gezinirseniz mutlaka bu patik örneği gibi beğeneceğiniz daha bir çok çeyizlik patik modelleri , hediyelik patik modelleri , bebek örgü patik modelleri , kadın örgü patik modelleri , erkek örgü patik modelleri anlatımları bulabilirsiniz.

Patik örmek iki şiş ile oldukça kolay , siz istediğiniz renkler ile yapabilirsiniz. Burada beyaz mavi renkleri kullanılmış. Mavi rengi bilekte ve taban kısmında şerit şeklinde işlenmiş. Güzel şık patik modeli.

İki renkli iki şiş örgü patik modeli yapılışı anlatımını sizlere sunuyoruz videolu anlatımı izlediğnizde sizler de dikişsiz iki şiş patik modelini kolayca yapabilirsiniz. Ön kısmına örgü modeli olan kısıma sizin bildiğniiz yakışacak bir modeli renkler ile tasarım yaparak örebilirsiniz.

Bir cevap yazın