Şiş ile Zigzag Örgü Modeli Yapılışı

Zigzag örgü modeli yapılışı anlatımını paylaşacağız sizlerle şiş ile yapılan örgü modeli zikzak örgü modeli videolu anlatımlı olarak izleyebilirsiniz. zikzak örgü modelini bebek örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Örgü bebek battaniyesi yapılışında kullanılabilir. Örgü yelek modellerinde kullanılabilir. Örgü hırka yapılışında kullanılır.

Şiş ile zikzak örgü modeli yapılışı

Zikzak örgü modeli yapılışı için videolu anlatımı izleyiniz. Ne örmek istiyorsanız o örgü modeline yeterli ilmek atın ve zikzak örgü modeline başlayın. Batik ipler ile ya da arada renk değiştirerek yapılan zikzak örgü modeli şık duracaktır. Zigzag örgü modeli yapımı için orta kalın ip ya da kadife ip kullanabilirsiniz.

 

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız. xxx

Bir cevap yazın