Supla Modeli Yapılışı videolu

Supla Modeli Yapılışı videolu

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

supla hangi iple yapılır : Alize diva ve türevleri iplerle rengarenk supla modelleri yapabilirsiniz.

Supla yapılışı videolu anlatımı izleyeceksiniz. Videoda anlatılan testere modeli yapılışıdır. Tığ işi testere modeli yapılışını öğreneceğiz bu örnekten rengarenk supla modelleri yapabilirsiniz. Suplayı tutkal ile sertleştiriyoruz , yıkanıyor sonra yıne aynı işlemiş yapıyoruz sorun olmuyor.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

1 Yorum

  1. Geri bildirim: Supla Nasıl Yapılır? | elisiorgudukkani.com

Bir cevap yazın