Taraftar Bebek Yapılışı Anlatımı

Taraftar bebek yapılışı anlatımını uzun süredir soruyordunuz. Sizlere güzel yapılmış denenmiş ve tam ölçüleri ile uygun tarifi sunuyoruz. Renkleri değiştirerek istediğiniz takımın taraftar bebeği yapımı elde edersiniz. Ayaklar tarifini uygularken taraftar renklerinden biri ile başlamayı unutmayın.

Taraftar bebek yapımını sizlere yazılı olarak sunacağız. Resimlere tıkladığınızda büyüyecektir . Her bir bölümün ayrıntılı anlatımı resimlerde bulunmaktadır. Taraftar bebek yapmak isteyenlere ördükten sonra boyu 20-21 cm kadar olan bir bebek tarifi sunuyoruz. Amigurumi taraftar bebek tarifi ile sizler de örüp satabileceğiniz çok güzel bir amigurumi erkek bebek yapımı öğrenmiş olacaksınız.

Taraftar bebek yapmak istemeseniz bile değişik renkler kullanarak normal erkek bebek örebilirsinzi. Bu tarif ile bilmeniz gereken bebek boyu kaç cm olacağıdır. Ona göre siparişlerinize uygun ya da isteğinize uygun tarifler yapabilirsiniz. Sık iğne kullanarak yapabileceğiniz örgü modelleri arasında biraz zor olsa da sonucu harika olan bir tarif.

 

 

 

Bir cevap yazın