Telefon Çantası Örülüşü

Örgü telefon çantası yapılışını paylaşacağız sizlerle , yarım saatte örüp takıp kullanabilirsiniz. Telefon çantası özellikle çocuklarım için çok faydalı olacak. Çantadaki telefonun sesini duyan yok ! := )

Sizlerin de çantasındaki telefonun sesini duymayan çocuklarınız ya da tanıdıklarınız var ise örüp onlara hediye edebilirsiniz. Üzerine farklı süslemeler yapabilirsiniz. Düz bir model değil güzel örnekli bir model bu çanta bu nedenle hiç bir süsleme yapmadan da kullanabilirsiniz.

Dilerseniz kendinize güzel küçük çiçekler ile üzerine dikerek süsleyebilirsiniz. İsterseniz parlak taşlar ile de süsleyebilirsiniz. Çocuklar için küçük eşyalarını taşıyabilecekleri kadar sayıları büyütüp genişletip onlara da örebilirsiniz. Torunlarınıza örebileceğiniz güzel bir çanta modeli. Elbiselerin üzerine takılan örgü çapraz çantalar çocuklara çok yakışıyor.

Genç kızlar için de telefon çantası örebilir ya da kullanacakları küçük çapraz bir çanta yapabilirsiniz , çantanın ağzına fermuar dikilerek orta boy çapraz çanta olarak örebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=ntxxvdoUP2M

Bir cevap yazın