Terletmeyen Yazlık Bebek Battaniyesi Yapılışı

Yazlık çiçekli çok güzel bir bebek battaniyesi modeli yapımı anlatımı sunuyoruz sizlere. Ilık esen rüzgarlarda terletmeyen yazlık bebek battaniyesi yapılışı videolu anlatımı ile sizler de güzel minik çiçeklerden oluşan bu harika modeli örebilirsiniz.

Dört yapraklı çiçek modeli arada bağlantıları görülen ve her sırada renk değiştirilerek yapılan bu iki renk bebek battaniyesi modelini dilerseniz daha farklı da yapabilirsiniz. İsterseniz elinizde kalan artık yünleri değerlendirebilir daha fazla renk kullanarak örebilirsiniz.

Gökkuşağı renkleri canlı renkler ile örülen bebek örgüleri de çok dikkat çeker. Güzel görünür. Kız ve erkek renklerine uygun bebek battaniyesi modellerini resimde görüyorsunuz. Zevkinize göre istediğiniz renkler ile yapabilirsiniz bu güzel yazlık terletmeyen bebek battaniyesini. Altına ince yazlık pazen kumaştan dikebilirsiniz. Delikli olmasını çok ince olmasını istemiyorsanız kapatabilirsiniz bir tarafını.

Kenar oyası da modele uygun bir tığ örgü ile yapılmış ve gayet şık duruyor. Güzel bir bebek battaniyesi kırlent modeli , ya da farklı örgü modelleri yapımında kullanabileceğiniz çok güzel bir tığ örgü örneği.

 

 

Bir cevap yazın