Tığ işi Çok Şık Koltuk Battaniyesi Yapılışı

Bu modele bayılacaksınız. Ben güzel bir model gördüğümde heyecanlanıyorum ve uygun ipleri almak için sabırsızlanıyorum.. En güzel anlar renklere karar vermek , önce kafanda kurmak sonra uygulamak ve sonucu görmek bunlar harika.. Şimdi sizlere tarifini vereceğimiz koltuk şalını görelim :

Tığ işi Çok Şık Koltuk Battaniyesi Yapılışı

Tığ işi örgü modelleri ve şiş örgü modelleri içinde tığ işi koltuk battaniyesi modeli yapılışı sizler için yazımızda. Örgü modelleri yapılışları sitemizde sizler için en güzel örgü modelleri yapılışları en yeni moda örgü modelleri yapılışları paylaşmaya gayret ediyoruz.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

 

 

Modelin orjinal anlatımı burada : tığ işi koltuk battaniyesi yapılışı

Battaniyede kullanılan bir modelin anlatımı videolu olarak burada :

 

Bu örgü modeli de battaniyemizde bulunan tığ işi bal peteği örgü modeli . tığ işi bal peteği örgü modeli yapılışı videolu anlatımı :

 

Çapraz bağlar örgü modeli yapılışı : tığ işi çapraz bağlar örgü modeli yapılışı videolu anlatımına buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bu şekilde size battaniyede bulunan örgü modellerini aktarmış bulunmaktayız. İstediğiniz kalınlıkta ve uzunlukta parçalar örerek bunların birleşiminden paspas modelleri, halı modelleri, banyo paspası modelleri, battaniye modelleri, koltuk şalı modelleri, bebek örgü modelleri yapılışı nda kullanabilirsiniz. Yapmak isteyenlere kolay gelsin..

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir