Tığ İşi Dantel Model Panço Yapılışı

Tığ işi dantel model panço yapılışı anlatımı için sizlerleyiz. Videolu anlatımlı örgü modelleri yapılışları zaman zaman sizlere sunuyoruz. Resimli anlatımlı örgü modelleri ve örgü teknikleri yapılışları anlatımları da sitemizde oldukça fazla sayıdadır. Zevkinize ve el işi olarak kendinize uygun modellerden seçip ipleri hazırladıktan sonra tariflerimiz ile birlikte çok güzel farklı ve şık örgü modelleri örebilirsiniz.

Dantel Model Tığ İşi Panço Yapılışı

Dantel model tığ işi panço yapılışı anlatımını sizler de izleyerek kolayca yapabilirsiniz. Dantel model olması da ayrıca modeli başka örgü modellerinde kullanabilme imkanı vermesi açısından güzel oluyor. Tek bir örneği farklı yerlerde kullandığımızda ne kadar güzel ve farklı örgü örnekleri elde ettiğimizi görürüz. Fiskos masa örtü modelleri arasında yerini alabilecek , dantel salon takımı , dantel yatak odası takımı modeli olarak da kullanılabilecek bir örgü örneği. Fiskos masası her ne kadar günümüzde kullanımı modern sehpalar sayesinde kalmasa da çok  güzel bir eski dekoratif masa bence ..

Kullanılan dantel model örgü örneğinin şeması aşağıdadır. videolu anlatımlı örgü modeli yapılışı da aşağıda sizlere sunulmuştur.

ikinci bölüm

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir