Tığ işi Farklı İki Renkli Kare Motif Yapılışı

Kare motif yapılışı ve modelleri o kadar çok farklı ve güzel modeller var ki Farklı bir tane de bizden gelsin. Bu motifin yapılışı tığ işi kare motif videolu anlatımlı olarak yazımızda bulunmaktadır. Kolayca yapabileceğiniz bir kare motif modeli. İsterseniz motifi büyütüp tek parça olarak kullanabilirsiniz. Masa örtüsü ya da bebek battaniyesi yapabilirsiniz.  Bunun gibi yeni kare motif modelleri paylaşımlarımız yine olacaktır.

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda yeni örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Tığ işi Farklı İki Renkli Kare Motif Yapılışı

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

Tığ işi farklı iki renkli kare motif yapılışı videolu anlatım :

 

 

Bir cevap yazın