Tığ işi Kolay Örgü Bebek Battaniyesi Modeli Yapılışı

Örgü bebek battaniyesi yapılışı için videolu anlatımlı yapılışı sizlerle aşağıda bulunmaktadır. Tığ işi popcorn değil ama hafif dalgalı model havası da var. Tığ işi battaniye yapılışı

Kolay tığ işi Bebek Battaniyesi Nasıl Yapılır?

Dalgalı model istiridye kabuğu görünümlü bebekbattaniyesi orjinal ismi ama tığ işi kolay bebek battaniyesi yapılışı olarak sizlerle buluştuırmayı seçtik. Renkleri dilediğiniz gibi ayarlayabilrsiniz. 5 yaşımıza girdiğimizden beri gökkuşağı renkleri hastasıyız 🙂 Gökkuşağı renkleri kullanarak tığ işi yatak örtüsü yapabilirsiniz. Tek kişilik örgü yatak örtüsü yapılışı bebek battaniyesi yapılışı gibi ancak ölçülerini ayarlamanız gerekiyor dilerseniz pixel resimli battaniye yapılışlarına da bakın tek kişilik battaniye ya da bebek battaniyesi yapılışı için motifli örgü bebek battaniyesi modellerine de bakabilirsiniz.

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın