Tığ işi Lastik Örgü Modeli Yapılışı videolu

Videolu anlatımlı tığ işi lastik örgü modeli yapılışı anlatımını izleyeceksiniz. Videolu anlatımda gayet güzel anlatılmış. Tığ işi lastik örgü modeli nerede kullanılır? derseniz ; tığ işi etek yapılışında bel kısmı lastik kısmını yaparken kullanıyoruz. çocuk panço yapılşında tığ işi panço yapmıştık orada da kullandık. Bebek hırkalarının yakasında kolunda ve en uç kısmında kullanılabiliyor, çeyizlik yelek modellerinde ilik yerleri pat kısımları lastik örgü modeli ile yapılıyor.

Tığ işi Lastik Örgü Modeli Yapılışı videolu

Tığ işi örgü modelleri ve şiş örgü modelleri içinde tığ işi lastik örgü modeli yapılışı videolu anlatımı sizler için yazımızda. Örgü modelleri yapılışları sitemizde sizler için en güzel örgü modelleri yapılışları en yeni moda örgü modelleri yapılışları paylaşmaya gayret ediyoruz.

Konuyla alkalı daha önce açtığımız tığ işi etek yapılışı , tığ işi etek yapılışı resimli anlatım  konularını da ziyaret edebilirsiniz. Yapmak istediğiniz modelleri kategori bölümünde arayabilir ya da model isimleri ile arama butonuna yazabilirsiniz. Şimdi tığ işi lastik örgü modeli yapılışı videolu anlatımını izleyelim. Yapmak isteyenlere kolay gelsin.

https://youtu.be/fCbYZROEjG8

https://youtu.be/xDeWi3Qvy84

https://youtu.be/HBc_ZQ4-iW0

bu videolarda da anlatımı var dolaylı olarak daha önce anlatmış olduğumuz tığ işi lastik yapılışı konusunu da takip edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın