Tığ İşi Mandala Desenli Motif Yapılışı

Tığ İşi Mandala Desenli Motif Yapılışı

Tığ işi mandalları farklı boyut ve renk gruplarına bölünmüştür ve çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır: sarkaçlar, kolye, resim ve çerçeveler gibi tığ işi uygulamalarında kullanılmaktadır.

crochet-mandala

bu modelde dikkat edilmesi gereken nokta şu ; ortadaki yeşili yaptıktan sonra koyu mavi ile ikili trabzan yapılmış, o trabzanları yaparken trabzana tepeden bakınca 2 adet ilmek görürüz tam trabzanın bitiş yerine batarız ikisini de örmüş oluruz. burada backloop denilen trabzanın arkatarafındaki ilmekten batarak örersek sonradan en üstteki maviyi yaparken ortaya battığımızda batabileceğimiz bir ilmel bırakmış oluyoruz.

 

The mandalas in crochet are divided into several groups of different sizes and colors and are used for many purposes, as: pendulums, pendants, paintings and frames as well as in applications in crochet bags, carpets, pillows … Uniting the passion for crochet and the passion for mandalas, separate graphics very nice crochet mandalas, is simple to make. The essentials for this step by step crochet are crochet washcloth, rows are crochet colors you prefer, scissors and beads, as well as miscellaneous crafts decorating treats.I love crochê!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir