Tığ işi Puf Çiçek Yapılışı şablonlu

Tığ ile yapılan kabarık çiçek modeli yapılışını anlatacağız. Tığ işi çiçeğpi istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Örgü bebek yelek modellerinde, örgü bebek battaniyesi modellerinde, örgü saç bandı modellerinde süsleme amaçlı kullanılır. Tığ işi yelek modellerinde , tığ işi çanta modellerinde çocuk çantası modellerinde süsleme amaçlı düğme niyetine her türlü kullanabileceğiniz bir örgü çiçek modeli.

Tığ işi Örgü  Çiçek Yapılışı şablonu

Kırlent modellerinde , koltuk bataniyesi modellerinde tığ işi örgü modelleri yapılışlarında kullanılır. Size örgü çiçeğin şablonunu vereceğiz buradan takip ederek çiçeği rahatlıkla yapabilirsiniz.

Tığ işi çiçeğimiz bittiğinde kabarık çiçek görünümlü fıstıklı çiçek modeli de denebilir. pofusuk yapısı olan örgü çiçek modelini çok beğeneceksiniz. Tığ işi atkı modeli yapabilirsiniz çiçekleri birleştirerek.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın