Tığ Örgü Kapüşonlu Panço Yapılışı

Tığ örgü modeli kapüşonlu panço yapılışı anlatımını sizlere sunacağız. Örgü örmeye yeni başlayanların bile kolayca yapacağı panço modeli ile sizler de çok güzel bir örgü modeli yapabilirsiniz. En kısa zamanda örmeyi deneyeceğim bir örnek.

Kışın bayan panço modelleri ile çok güzel bir aksesuar elde edersiniz Özellikle dışarı çıkmak zorunda iseniz ve çok üşüyen bir bünyeniz varsa sizlere öneririm. Kullanımı rahat ve gerçekten işe yarıyor. Panço kullanmayı çok severim spor kıyafetlerin üzerine yakıştığı gibi fantezi ipler ile örülürse klasik giyim üzerine de çok yakışıyor. Ayrıca rüzgar geçirmiyor montun içine bile giyilebiliyor. Kapüşonlu olması ile benim için kullanılması hoş bir panço modeli. Harika bir örnek çünkü hem kolay hem hızlı örebileceğimiz bir örnek.

Panço hele bir de kapüşonlu panço modeli bayan örgü modelleri arasında hızla yapabileceğiniz. Kolay örneklerin zor bulunduğu bir örgü modeli. Örgü modeli yapılışını buraya bırakıyorum en yakın zamanda iplerimi alıp döneceğim. Sonucu zaten paylaşıyoruz. Yorumlarda da bulabilirsiniz. Yaptığımız el işi örgü modellerini paylaştığımız sizden gelenler bölümünde de bulabilirsiniz.

tığ işi örneği yelek yapılışı
https://elisiorgudukkani.com/tig-isi-kolay-yelek-ornegi-yapilisi/
Ben bu kadar delikli yapmayı düşünmüyorum. Daha sıkı olmasını istiyorum. İçeri rüzgar rahat girmesin biraz daha kışlık istioyrum bu haliyle baharlık panço modeli gibi. Aralara ajur koymak şık ve güzel gösteriyor örgü modelini ancak çok fazla olunca sanki baharlık yazlık örgü modellerinde daha iyi oluyor.
https://youtu.be/SnxZEN9NL80

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir