Tuğla Örgü Modeli Yapılışı

Sizlere artık yünleri değerlendirebileceğiniz bebek örgü modellerinde kullanabileceğiniz bir örgü modeli yapılışı paylaşıyorum. Son zamanlarda hanımlar bu örgü şeklini rengarenk yapıyorlar . Her yatay sırada başka renk tuğlalar oluyor 🙂 bebek yelek örgüleri ya da örgü bebek hırkalarında harika duruyor.

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Tuğla örgü modelinin yapılışı çok kolay. Farklı canlı renklerle yapılmış hallerini de elde ettikçe paylaşmak isterim gerçekten çok güzel hediyelik örgü modelleri arasında yer almalı. Hanımlar bu modele bayram şekeri örgü modeli de diyorlar.

Şimdi tuğla örgü modeli yapılışına bakalım videolu anlatımı izleyelim :

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın