Tunus işi Örgü Üzerine İşleme Nasıl Yapılır?

Tunus işi örgü modellerinin üzerine istediğiniz şekilde işleme yapabilirsiniz. Beğendiğiniz bir desenin uygulamasını tunus işi üzerine aktarabilirsiniz. Bu videomuzda sizlere nasıl işleme yapabilirsiniz onu göstereceğiz. Daha önce etamin kanaviçe çarpı işi modelleri yapmış olanlar zorlanmayacaktır. Tıpkı çarpı işi yapımı gibi tunus işi üzerini işliyoruz. Örgüye yeni başlayanlar ve tunus işi bilmeyenler için daha önce tunus işi nasıl yapılır ayrıntılı bir şekilde paylaşmıştık. Yine sizlere yapılışını videolu olarak hazırladık. Tunus işi yapılışını videoda görebilirsiniz. 2. videomuzda ise üzerine süsleme nasıl yapılır onu görebilirsiniz.

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

 

Tunus İşi Nasıl Yapılır?

 

Tunus İşi Üzerine İşleme Yapılışı

Az önce sizlere üst kısımda tunus işi yapımını verdik. Şimdiki videomuzda üzerine işleme yapılışını vereceğiz. Motif motif örüp bebek battaniyesi modelleri yapabilirsiniz. Düz bir battaniye örüp üzerine istediğiniz deseni işleyebilirsiniz. Örgü eldivenler örüp üzerine süsleyebilirsiniz. Örgü çanta modelleri yapıp üzerine istediğiniz desenleri işleyebilirsiniz. Yine bebek örgü yelek modelleri, kazak modelleri yapıp üzerini istediğiniz desende işleyebilirsiniz. Şapkalar ve atkılar üzerine birçok desen uygulaması yapabilirsiniz. Tunus işi modellerini kullanacak alan çok. İstediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Kırlent modelleri yapabilirsiniz. Birçok fikirde kullanabilirsiniz. Bizim şuan için aklımıza gelenler bunlar.

Şimdi tunus işi üzerine işleme nasıl yapılır videosunu izleyelim.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Örgü yapılışı sitemizde aradığınız modellerin örgü örnekleri yapılışlarını bulamaz iseniz konu altına ki hangi konu olursa olsun önemli değil, konu altına yorum bırakarak : bu örneğin videosunu izlemek istiyorum diye belirtebilirsiniz.. Bu şekilde bende size hemen kolay bir şekilde örgü sayfasının linkini vereceğim ve siz hiç örnek aramadan hemen kolayca istediğiniz Örgü Modelinin videosuna ulaşabileceksiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir