Ünlü Marka Çocuk Mont Dikilişi

Merhaba, sizlere çok ünlü bir markanın modelinde nasıl çocuk mont dikilir videolu görselini sunacağız. Dikiş dikmeyi bilenler nasıl yapıldığını kolayca anlayacaktır. Dikiş dikmeye yeni başlayanlar da kendilerini geliştirdikten sonra elleri alışınca kolayca yapabilirler.

Aynı renk ve modellerde çocuk montunu daha ucuza dikebilirsiniz. Modeli tasarlayan ve diken hanımefendi Burberry markası montlarından ilham alarak dikmiştir. Benzer tasarımlarda montlar bu ünlü markada bulunmaktadır.

Elinde imkanı olmayanlar dikme imkanı olanlar dikerek de bu güzel tasarım montlara sahip olabilirler.

Mont istediğiniz yaş grubu için yapabilirsiniz. Ölçüleri alındıktan sonra her türlü yaş grubu için dikilebilir. Çocuk montu , bebek montu olarak da dikilebilir. Modele kapüşon da eklenebilir.

Kız çocuk montu nasıl dikilir burada göreceksiniz. Ayrıca Kol kesimleri ve içten dikilen biyeler harika duruyor çok sağlam görünüyor. Çocuklar biraz hırpalayarak kullanıyorlar kıyafetlerini , özellikle gözümüzün önünde olmadıkları zamanlarda okul bahçesinde , çocuğunuzu görseniz tanımazsınız …

Dikişi sağlam ve çok şık görünüşlü bu çocuk montu yapımı için gerekli malzemeler ve nasıl dikilir hepsi videolu anlatımda.

Bir cevap yazın