Videolu Dantel Örgü Sepet Yapılışı

Penye ipten sepet yapımından sizlere birçok kez bahsetmiştik. Bugün birçok farklı şekilde kullanacağınız çok şık dantel örgü sepet yapımından bahsedeceğiz. Bu modeli daha önce Derya Baykal‘ın programında Sibel Hanım bizlerle paylaşmıştı. Bugünse yapılışını bizlere takipçimiz Hülya Esen Hanım  aşama aşama nasıl yapıldığını paylaştı. Takıldığınız herhangi bir nokta olursa sorabilirsiniz.

Yeni danteller örerek yapabilirsiniz bu sepeti. Dilerseniz eski dantelden sepet yapımı da yapabilirsiniz. Videoda gösterilen dantel kolalama tekniklerini uygulayabilirsiniz. Dantelleri birçok dekorasyon fikirlerinde kullanabilirsiniz. Bu tarz bir paylaşımımız olmuştu sizlerle. Dantelden dekorasyon fikirlerini evlerinizde kullanabilirsiniz.

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Dantel Sepet Nasıl Yapılır?

Dantel sepet için kullanmanız gereken ipin markası , tığ numarası , dantel tutkalı hepsinden ayrıntılı bir şekilde bahsediliyor. Çevrenizde kolayca bulacağınız malzemelerden sizde evleriniz için yapabilirsiniz. Satış yapıyorsanız sizlere yeni bir model, güzel bir fikir. Evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz.

Mutfakta peçetelik , ekmek sepeti olarak. Banyoda havluluk, makyaj malzemeleriniz, parpümlerinizi koymak için. Bebek odasında çocuklarınızın küçük kıyafetlerini , bezlerini koyabilirsiniz. Yapılışı bizden, fikirler bizden, örmek sizden.

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir