Videolu Örümcek Modeli Havlu Kenarı Yapılışı

Kolay ama bir o kadar güzel havlu kenarı modeli yapılışı hazırladık. Örümcek modeli havlu kenarı. Havlunun üzerine önce iğne oyası zürafa tekniği yapıyoruz. Sizlere birçok farklı modelde havlu kenarı modelleri paylaşımında bulunduk. Genel olarak sizden gelen istekler doğrultusunda iğne oyası modelleri hazırladık. Hepsi videolu iğne oyası modelleri. Tabi dantel havlu kenarı modellerini unutmadık. En güzel örneklerden biri yonca örneği havlu kenarı yapılışı. Sizler tarafından da çok beğenildi.

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Örümcek Modeli Havlu Kenarı Yapılışı Video

Modelin yapılışı videoda ayrıntılı olarak bahsedilmiştir. Yaparken takıldığınız bir nokta olursa sorabilirsiniz.

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Örgü yapılışı sitemizde aradığınız modellerin örgü örnekleri yapılışlarını bulamaz iseniz konu altına ki hangi konu olursa olsun önemli değil, konu altına yorum bırakarak : bu örneğin videosunu izlemek istiyorum diye belirtebilirsiniz.. Bu şekilde bende size hemen kolay bir şekilde örgü sayfasının linkini vereceğim ve siz hiç örnek aramadan hemen kolayca istediğiniz Örgü Modelinin videosuna ulaşabileceksiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir