Vintage Çiçek Nasıl Yapılır?

Çuval bezi yada keten, makas ve tutkal. Tüm malzeme bu. Harika bir vintage çiçek yapmaya var mısınız ? Vintage çiçek yapılışı bir çok farklı amaca hizmet edebilir. Sizin yapacağınız bir çok dekorasyonda aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Vintage Çiçek Nasıl Yapılır ?

Malzemeler hazırmı arkadaşlar. Hadi başlayalım. Çuval bezi yada ketenden bir şerit keselim.

Kenar kısımlarına tutkal sürelim. Böylece ipleri çözülmesin.

Orta kısmından bir ip çekelim.

Orta kısımdan kenarlara doğru iplik çekmeye devam edelim.

Bu şekilde olacak.

Tutkal sürdüğümüz kısımlar içe gelecek şekilde katlayalım.

Şeridin kenar kısımlarına tutkal sürelim ve yuvarlamaya başlayalım.

Yuvarlama işlemi bittikten sonra çiçek yapraklarını düzenleyelim.

Orta kısmına bir boncuk koyabilirsiniz.

Tebrikler !  Artık çok güzel bir vintage çiçeğiniz var.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir