Yelpaze örnekli örgü yelek yapılışı (Videolu)

Yelpaze örnekli örgü yelek yapılışı, Yelpaze örnekli örgü yelek nasıl yapılır videolu anlatımı

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz. Yelpaze modeli örgü yelek yapılışı yeni yelek modeli yapılışı olmakla birlik de aynı zamanda çok güzel bir örgü yelek modeli yelpaze örgü modelli yelek yapmak vidoları 2 videodan oluşmakdadır.

Sitemizde farklı örgü yapılışlarını arama yaparak görebilir ve faydalanabiliriniz. şimdi yazımı fazla uzatmadan yelpaze modeli anlatımı videosunu çekenlerin ellerine sağlık diyerek yelpaze yelek modeli videolu yapılışına geçiyorum.

Yelpaze örnekli örgü yelek yapılışı (Videolu) 1. kısım

Yelpaze örnekli örgü yelek yapılışı (Videolu) 2. kısım

Bu yelek modelinin adına küçük yelkenler yelek modeli denildiğini de duydum. Belirtmek istedim eğer minik yelkenler yelek modeli ya da küçük yelkenler yelek modeli olarak söylenirse o model bu 🙂

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

Bir cevap yazın