Yeni Model Bebek Battaniyesi Yapılışı Anlatımlı

Yeni model bebek battaniyesi yapılışı anlatımını sizlere sunuyoruz. Videolu anlatımlı tığ örgü bebek battaniyesi yapımı ile sizlere sunduğumuz bu güzel ve şık örgü bebek battaniyesi ile sizler de hediyelik bebek battaniyesi modeli ya da kullanımlık bebek battaniyesi modeli sahibi olacaksınız.

Yapılışı oldukça kolay ve en ayrıntılı şekilde en basit haliyle anlatmaya çalıştığımız bebek battaniyesi yapılışı anlatımı ile sizleri evdeki artık iplerinizi değerlendirebileceğiniz çok güzel bir örgü modeli ile tanıştırmaktan çok mutluyuz. Modeli eğer örgü örüyorsanız uzun yıllardır model bildiğiniz bir model hele ki havlu kenarı gibi tığ örgü modeli yapanlar bu örgü modelini su taşı örgü modeli olarak bilirler.

Ancak dantel yapmayanların karşılaşacağı bir örgü modeli olmasa da hemen mantığını anlayıp yapabileceğiniz bir örgü modeli. Sadece bebek battaniyesi değil tek kişilik yatak mrtüsü ya da çift kişilik yatak örtüsü de yapabilirsiniz bu örgü modeli ile.

Videoda su taşı örgü modelli şeritleri birleştirirken renkli ip kullanmış örgü modeline uygun ancak beyaz ile yaparsanız resimdeki örgü battaniye modeli gibi beyaz şeritli bebek battaniyesi elde edersiniz. Su taşı modeli bebek battaniyesi modeli yapımı anlatımını sizlere sunuyoruz. Güzel bir anlatım teşekkür ederiz.

 

 

Bir cevap yazın