Yeni Tarz Modern Örgü Örneği Tığ İşi Yapımı

Yeni bir tarz göreceğiz bu örgü modeli anlatımında , daha önce çapraz örgü teknikleri ile yapılan örgü modelleri görmüştük. Şimdiki ajur yani delik oluşmadan ve fıstık yapmadan çapraz görünümlü hatta biraz sepet örgü modelini andıran güzel bir tığ işi örgü örneği yapımı.

Sizlere sunacağımız örgü örneğini , örgü modellerine uygularken dilediğiniz tığ işi lastik örneklerini kullanabilirsiniz. Farklı tığ işi lastik modelleri yapımı anlatımları sizlere sunmuştuk. Şiş örgü modellerinde de farklı lastik yapılışı anlatımları sitemizde bulunmaktadır. Arama butonundan lastik örgü yazarak ulaşabilirsiniz anlatımlara.

Sizler için en güzel en yeni örgü modelleri yapımı anlatımları araştırmaya ve paylaşmaya devam edeceğiz. Anlatımını aradığınız bir örgü modeli , örgü tekniği ya da örgü örneği olursa bizlere iletebilirsiniz. Sizlere en kısa sürede yapımı anlatımını sunarız. Sitemizde o an olup olmamasının bir önemi yok. Mutlaka buluruz.

Şimdi izleyeceğiniz örgü modeli ile , çanta , yelek , hırka modelleri örebilirsiniz. Farklı ve cool örgü modelleri yapımı arayanlara özenle sunulur. Kolay gelsin.

 

Bir cevap yazın